Tisztelt szülők!

2011.05.07.

Értesítjük Önöket, hogy az Iskola Alapítvány 2011. május 4-től kezdődően, tőle független okok miatt már nem lebonyolítója a „Szülőföldön magyarul” pályázati programnak. A program romániai lebonyolításával Magyarország Kormánya a Romániai Magyar Pedagógusok Szövetségét bízta meg.

Kérjük a tisztelt pályázókat, hogy a 2010–2011-es tanévi Nevelési-oktatási, valamint tankönyv- és taneszköz-támogatás, illetve a Hallgatói támogatás igényléséhez szükséges pályázati adatlapokért és további részletekért forduljanak a Romániai Magyar Pedagógusok Szövetségéhez.

Az Iskola Alapítvány vezetősége és munkatársai nevében köszönjük Önöknek az eddigi bizalmat és türelmet. Ugyanakkor köszönettel tartozunk mindazoknak, akik az elmúlt hét évben segítségünkre voltak a „Szülőföldön magyarul” program megvalósításában.