Szociális ösztöndíjpályázat – eredményhirdetés

2009.11.23.

Az Iskola Alapítvány ösztöndíjbizottsága 2009. november 20-án elbírálta a Szociális ösztöndíjra beküldött kérelmeket.

A bizottság a középiskolában tanulók számára 150 ösztöndíjat ítélt meg fejenként 300 lej értékben.

A felsőoktatásban tanulók számára három kategóriában összesen 300 ösztöndíjat ítélt meg a következők szerint: 100 egyetemi hallgató számára fejenként 400 lejt, 100 egyetemi hallgató számára fejenként 350 lejt, 100 egyetemi hallgató számára fejenként 300 lejt.

A nyertes pályázók névsora az alábbi táblázatokban olvasható. A táblázatokban nem szereplő pályázók nem részesülnek szociális ösztöndíjban.

Középiskolások (fejenként 300 lej)

A Á B C Cs D E F G Gy H I J K L M N O P R S Sz T V Z

Egyetemi hallgatók, I. kategória (fejenként 400 lej)

A Á B C Cs D E F G Gy H I J K L M N O P R S Sz T U V

Egyetemi hallgatók, II. kategória (fejenként 350 lej)

A B Cs D E F G Gy H I J K L M N P R S Sz T V

Egyetemi hallgatók, III. kategória (fejenként 300 lej)

A B C Cs D E F G H I J K L M N O P R S Sz T V Zs

Középiskolások (fejenként 300 lej)
Sorsz. Pályázó neve Gyerek neve
A
1 Amagdei Veronica Gercuj Andrea
2 Ambrus Mária-Magdolna Ambrus Tímea
3 Antal Árpád Antal István
4 Antal Ilona Antal Zsolt
↑ vissza az oldal tetejére
Á
5 Ármós Zsigmond Károly Ármós Edina-Boglárka
6 Ármós Zsigmond Károly Ármós Kinga-Tünde
↑ vissza az oldal tetejére
B
7 Baier Mária Baier Mária
8 Balázs Ágnes Gabor Zita-Ágnes
9 Bálint Ibolya Derzsi Annamária
10 Bálint Márta Barthos Noémi Csilla
11 Balint Ştefan Balint Csilla-Noémi
12 Balog Alexandru Balog Tibor
13 Balog Alexandru Balog Brigitta
14 Balog Ileana Balog Alexandru
15 Barothy Magdolna Barothy Szidónia
16 Béla Áron Béla Tamás
17 Berze Irma Berze Szidónia
18 Bodnár Emese-Gyöngyi Bodnár Emőke-Brigitta
19 Bors Katalin Bors Anna-Mária
20 Bréda Angéla Bréda Bernadette
21 Bucs Ibolya Bucs Katalin
22 Bükfeyes-Rákossy Zsuzsanna Bükfeyes-Rákossy Zsombor
↑ vissza az oldal tetejére
C
23 Costa Mónika Varga Ákos-Attila
24 Covaci Ecaterina Covaci Helga
↑ vissza az oldal tetejére
Cs
25 Csatlós Éva Dobos Mónika
26 Csedő Erzsébet Piroska Csedő Orsolya
27 Csibi Ildikó Csibi Erika-Katalin
28 Csiki Katalin Kiss Beatrix-Hajnalka
29 Csomay Irén Csomay Károly
30 Csomay Irén Csomay Edina
↑ vissza az oldal tetejére
D
31 Dana Silvia Dana Izaora
32 Dávid Ilona Dávid Réka
33 Dávid Ilona Dávid Júlia Noémi
34 Deac Francisc Deac Iudith
35 Deák Éva Deák Linda
36 Deák-Grüman Piroska Deák-Grüman Károly
37 Dezső Gizella Dezső Kata-Gizella
38 Dobri Ildikó Dobri Izabella
↑ vissza az oldal tetejére
E
39 Erdei Adela Erdei Attila
40 Erőss Magdolna-Cecília Erőss Noémi-Zsófia
↑ vissza az oldal tetejére
F
41 Farkas-Forgács Katalin Farkas-Forgács Irén
42 Fekete Ilona Fekete Ágnes
43 Ferencz Katalin-Irén Ferencz Orsolya
44 Ferencz lldikó Ferencz Szabolcs
45 Ferenczi Róza Ferenczi Anna
46 Ferenczi Róza Ferenczi Mária-Magdolna
47 Fülöp Enikő Fülöp Enikő Beáta
48 Fülöp Éva Csillag Melinda-Tímea
49 Fülöp Irén Fülöp Gabriella
50 Fülöp Katalin Kelemen József
51 Fülöp Katalin Kelemen Szende
52 Füstös Éva Fülöp Orsolya-Réka
↑ vissza az oldal tetejére
G
53 Gal Jene Gal Eszter
54 Gal Jene Gal Ruth
55 Gergely Ildikó-Juliánna Gergely Ildikó-Juliánna
56 Grecu Anna-Maria Grecu Ferenc-László
↑ vissza az oldal tetejére
Gy
57 Gyergyai Terézia Gyergyai Zsuzsanna
58 György Éva Vincze Pál-Ágnes
↑ vissza az oldal tetejére
H
59 Hari Ioan Hari János-Sándor
60 Hatos Mária Magdolna Bató Mária Magdolna
61 Horváth Stefan Horváth Hilda
62 Horváth Zsuzsánna Juliánna Pálfi-Horváth Ernő-Áron
63 Horváth-Kovács Loránd Horváth-Kovács Renáta
↑ vissza az oldal tetejére
I
64 Ilyés Erzsébet-Éva Ilyés Tímea-Erzsébet
65 Ilyés Mária Ilyés Emese
↑ vissza az oldal tetejére
J
66 Jakab Domokos Jakab Júlia-Gabriela
67 Jakab Judita Jakab Judith-Edinda
68 Jakó György Jakó Csilla
69 Józsa Csaba Gal Emilia
70 Józsa Csaba Turbuc Iulian
71 Józsa Csaba Cabalaşi Daniela-Cristina
72 Józsa Csaba Cabalaşi Florentina-Regina
73 Józsa Csaba Benchea Ramona
74 Józsa Csaba Feraru Cristian
75 Józsa Csaba Demşa Cristina
76 Józsa Csaba Ghiurca Sergiu
77 Józsa Csaba Bărbuţă Iulian
78 Józsa Csaba Guşa Ana-Maria
↑ vissza az oldal tetejére
K
79 Kapás György Kapás Zoltán
80 Kapás György Kapás Imola
81 Karácsony András Karácsony Tímea-Mária
82 Katona József Katona Katalin
83 Kinczler Klaudia Pozsonyi Anikó
84 Kis Juhász Rozalia Kis Juhász Tímea
85 Kocsis Irma Kocsis Balázs
86 Köllé Ildikó Köllé Miklós
87 Köllő Mária-Magdolna Köllő Tünde
88 Kovács György Kovács György-Szilárd
89 Kovacs Iozeta Pállukács Hajnal
90 Kovács Veronika Kovács Emőke
91 Kriza Erzsébet Kriza Áron
↑ vissza az oldal tetejére
L
92 Lacatus Etelka Lacatus Leontina Elisabeta
93 Lengyel Susana Lengyel Zsuzsa-Enikő
94 Lőrinczi Margit Hadnagy Csaba
95 Lovász Éva Duma Norbert
96 Lózer Magdolna Lózer Magdolna-Beáta
97 Lukács Vilma Lukács Katalin
98 Lupsi Rita Lupsi Ildikó-Rita
↑ vissza az oldal tetejére
M
99 Magyar Renáta Magyar Renáta
100 Márton Éva Márton Levente
101 Márton Éva Márton Edit
102 Márton Éva Márton Éva
103 Márton Hilde-Ildikó Márton Brigitta
104 Márton Tiberiu Márton Helga Zsófia
105 Máté Toma Máté Hajnalka-Rákhel
106 Matieş Ana Matieş Cristina
107 Módi Koréh Erika Módi Koréh Kriszta
108 Molnár Mária Molnár Annamária
109 Molnár Tünde Molnár Brigitta-Tünde
110 Murvai Edit-Ilona Murvai Aphrodite
↑ vissza az oldal tetejére
N
111 Nagy Erika Nagy Beatrix-Katalin
112 Nagy Erzsébet Nagy Mátyás
113 Nagy-Máté Ioan Nagy-Máté Tímea
114 Nagy-Máté Ioan Nagy-Máté Botond
115 Néda András Néda Csilla-Noémi
116 Niczuly Klára Niczuly Zsófia
↑ vissza az oldal tetejére
O
117 Oláh Aranka Oláh Brigitta-Erzsébet
↑ vissza az oldal tetejére
P
118 Pakó József Pakó Emilia
119 Péter Angéla Péter Erzsébet-Kristina
120 Péter Angéla Péter Andrea-Mária
121 Pora Iuliana Kocsis Boglárka
↑ vissza az oldal tetejére
R
122 Rab Ildikó-Bianka Kónya Tímea
↑ vissza az oldal tetejére
S
123 Salantai Melina-Magdalena Salantai Norbert
124 Soós Ibolya Soós Attila
↑ vissza az oldal tetejére
Sz
125 Szakács Magdolna Cristea Renáta-Ramona
126 Szatmári Alexandru Szatmári Enikő
127 Szávó Andor Szávó Andor-Csongor
128 Szávuly Emese Szávuly Albert-Károly
129 Szécsi Ildikó Szécsi Zsolt
130 Szentgyörgyi Anna Bertoldi Noémi Roberta
131 Szentgyörgyi Anna Bertoldi Robert
132 Sziki Alexandru Sziki Sára-Piroska
133 Sziki Alexandru Sziki Henriet-Bettina
134 Szilveszter György Szilveszter György István
135 Szilveszter György Szilveszter Mónika
136 Szőcs Ecaterina Szőcs Magdolna
137 Szőcs Stefan Szőcs Mária-Katalin
↑ vissza az oldal tetejére
T
138 Tanka Irina Tanka Kinga-Hajnalka
139 Tankó Erzsébet Tankó Anna-Mária
140 Tankó Tibor Tankó Antal-Zsolt
141 Tátrai Ana Tátrai Bernadett
142 Tóth Márta-Gizella Tóth Márta-Franciska
143 Tuzson Edit Tuzson Emőke-Tímea
↑ vissza az oldal tetejére
V
144 Varga Éva-Mária Varga Júlia
145 Vaszi Cristina Vaszi Kinga-Imola
146 Veres Maria Veres Enikő Erika
147 Verestói Árpád Verestói Dóra-Imola
148 Vincze Ilona Vincze Noémi Ruth
149 Vitos Éva Vitos Julianna
↑ vissza az oldal tetejére
Z
150 Zoltáni Károly Péter Anna-Renáta
↑ vissza az oldal tetejére
Egyetemi hallgatók, I. kategória (fejenként 400 lej)
Sorsz. Pályázó neve Tanintézmény
A
1 Adorján Borbála PKE
2 Alesutan Adriana-Maria BBTE
3 András Annamária EMTE
4 Asztalos Antal Ákos BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
Á
5 Ádám Miklós BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
B
6 Bălăşoiu Zsolt Kolozsvári Orvosi
7 Balogh Izabella BBTE
8 Bándy Immánuel-Csaba BBTE
9 Baricz István EMTE
10 Bartalis Tibor PKE
11 Barthos Gabriella EMTE
12 Bíró Katalin EMTE
13 Boldizsár Réka-Katalin BBTE
14 Borbély Szabolcs BBTE
15 Botházi Attila MOGYE
16 Butean Előd Béla EMTE
↑ vissza az oldal tetejére
C
17 Ciubotariu Corina Transilvania
18 Czifra József EMTE
↑ vissza az oldal tetejére
Cs
19 Csáki Csilla EMTE
20 Csoma Réka Beatrix BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
D
21 Dobriban Robert BBTE
22 Dohi Szilvia-Andrea PKE
↑ vissza az oldal tetejére
E
23 Erdély Mónika EMTE
↑ vissza az oldal tetejére
F
24 Fábián Márton MOGYE
25 Fekete Ágota-Szidónia MOGYE
26 Ferenczi Márton BBTE
27 Forró István-Hunor EMTE
↑ vissza az oldal tetejére
G
28 Gál Attila EMTE
29 Gál Koppány-Magor EMTE
30 Gál Szende-Emőke EMTE
31 Gáspár Tímea BBTE
32 Gödri Zsolt-Ferenc Transilvania
33 Gödri Zsuzsa-Tímea MOGYE
↑ vissza az oldal tetejére
Gy
34 György Iosif-Zoltán PKE
35 György Katalin MOGYE
↑ vissza az oldal tetejére
H
36 Hadnagy Edina-Melánia BBTE
37 Harasztovics Zsolt MOGYE
38 Hayashi Akio Színművészeti
↑ vissza az oldal tetejére
I
39 Istók Erzsébet Református kántor-tanítóképző
↑ vissza az oldal tetejére
J
40 Jakab István EMTE
41 Jakab Zsuzsa MÜTF
42 Joó Szilamér-Csongor Műszaki Egyetem
↑ vissza az oldal tetejére
K
43 Kádár Ibolya MOGYE
44 Kalló Gyöngyvér BBTE
45 Kalusi Szabolcs BBTE
46 Kassai Norbert-Sándor BBTE
47 Kelemen Emese BBTE
48 Kiss Annamária BBTE
49 Kocsis Csilla Melinda MOGYE
50 Kovács Gréta-Lilla BBTE
51 Kovács Hajnal EMTE
52 Kovács Szabolcs PKE
53 Kovács Violeta PKE
54 Kovács Zsuzsa-Csilla BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
L
55 Laczkó Erika BBTE
56 Lakatos Éva BBTE
57 Lakatos Tímea-Klára BBTE
58 László Anna-Eszter Transilvania
59 László Sarolta BBTE
60 Léta Zsolt Pr. Teológia
61 Lőcsei Anna-Mária BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
M
62 Márkos Mónika-Piroska BBTE
63 Márton Noémi-Éva BBTE
64 Márton Zoltán-Barna Pr. Teológia
65 Máthé László EMTE
66 Miklós Árpád BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
N
67 Nagy Erika-Xintia PKE
68 Nagy Márta BBTE
69 Nano Csaba Titus EMTE
70 Negru Andrea-Lucica BBTE
71 Nemes Dénes Zsolt Petru Maior
↑ vissza az oldal tetejére
O
72 Olasz-Nagy Rita EMTE
↑ vissza az oldal tetejére
P
73 Pap Sarolta EMTE
74 Péter Attila BBTE
75 Péter Erzsébet BBTE
76 Posztuly Tünde BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
R
77 Restás István PKE
78 Rugaci Edith PKE
↑ vissza az oldal tetejére
S
79 Sándor Rudi BBTE
80 Sebesi Boróka-Szende UAD
81 Simó Beáta-Réka BBTE
82 Streda Márta-Linda PKE
↑ vissza az oldal tetejére
Sz
83 Szabó Csaba BBTE
84 Szabó Levente BBTE
85 Szabó Zsuzsa Műszaki Egyetem
86 Szász Mihály BBTE
87 Szász Rozália BBTE
88 Szász Tünde Pr. Teológia
89 Szásznika Zsófia BBTE
90 Székely László-Norbert BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
T
91 Tamás Katinka BBTE
92 Tempfli Bettina-Renáta PKE
93 Tokos-Viski Enikő BBTE
94 Tőtős Orsolya-Klementina MOGYE
↑ vissza az oldal tetejére
U
95 Ugri Szilárd-Gergely BBTE
96 Uilaki Krisztina-Mercédesz UAD
↑ vissza az oldal tetejére
V
97 Vajda Attila EMTE
98 Vakaria Arnold BBTE
99 Varga Hunor EMTE
100 Vincze-Pál Éva BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
Egyetemi hallgatók, II. kategória (fejenként 350 lej)
Sorsz. Pályázó neve Tanintézmény
A
1 Albert Anita PKE
2 Almasi Istvan PKE
3 Ambrus Edith-Laura Színművészeti
4 András Bernadette PKE
5 Apyok Anita BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
B
6 Ballai Dorina-Antonella BBTE
7 Bányai Elek BBTE
8 Barabás Ibolya-Enikő BBTE
9 Barna Anita BBTE
10 Bartha Eszter MOGYE
11 Bátori Anita PKE
12 Berze György USAMVBT
13 Bokor Attila BBTE
14 Bokor László EMTE
15 Bréda Alíz MOGYE
16 Bucs Mónika MOGYE
↑ vissza az oldal tetejére
Cs
17 Csenteri Melinda BBTE
18 Cseresnyés Tímea BBTE
19 Csete Boglárka Izabella Nagyváradi Egyetem
20 Csiki Annamária Alíz MOGYE
↑ vissza az oldal tetejére
D
21 Daróczi Csaba Zsolt Műszaki Egyetem
22 Dezső Róbert BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
E
23 Elekes Krisztina-Noémi PKE
24 Erdei Zsuzsa BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
F
25 Fancsali Imola Műszaki Egyetem
26 Fazakas Izabella BBTE
27 Fazakas Róbert EMTE
28 Fazekas Emőke MOGYE
29 Felházi Réka MOGYE
30 Felházi Zoltán BBTE
31 Fogarassy Zsombor-Ádám PKE
↑ vissza az oldal tetejére
G
32 Gál Tímea MOGYE
33 Giro-Csabai Katalin BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
Gy
34 György Erzsébet MOGYE
35 Gyulai Réka-Noémi BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
H
36 Halmágyi Csilla-Imola BBTE
37 Hiri Hajnalka-Márta PKE
↑ vissza az oldal tetejére
I
38 Iarai Enikő BBTE
39 Isztojka Tímea EMTE
↑ vissza az oldal tetejére
J
40 Jakab Engya-Anikó MOGYE
41 Joó Arabella-Izaora BBTE
42 Józsa Éva EMTE
43 Juhász Katalin EMTE
↑ vissza az oldal tetejére
K
44 Kajtár Melinda-Éva BBTE
45 Kányádi Orsolya EMTE
46 Kinczel Andrea BBTE
47 Kocsis Zsuzsánna BBTE
48 Kolozsi Beáta Csilla BBTE
49 Kolozsvári Tünde Petru Maior
50 Koncsag Renáta BBTE
51 Kornis Ágnes EMTE
52 Kovacs Orsolya PKE
53 Kovács Ottilia-Enikő EMTE
54 Kulcsár Evelin BBTE
55 Kulpinski Enikő BBTE
56 Kurta Zsuzsánna MOGYE
↑ vissza az oldal tetejére
L
57 László Timea BBTE
58 Lőcsei Ervin Transilvania
59 Ludescher Hannelore-Rita BBTE
60 Lukács Éva BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
M
61 Magyar Mónika-Enikő BBTE
62 Magyar Robert-Ádám PKE
63 Márton Hajnalka-Katalin BBTE
64 Máthé Albert EMTE
65 Máthé Pál Attila EMTE
66 Mátyás Debora BBTE
67 Mátyás Lóránd BBTE
68 Mihály Attila EMTE
69 Molnar Eva-Andrea BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
N
70 Nagy Csilla Nagyváradi Egyetem
71 Nagy Erika BBTE
72 Nagy Zoltán EMTE
73 Nagy Zoltán BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
P
74 Pálfi Éva BBTE
75 Pap Katalin EMTE
76 Papp Zelma MOGYE
77 Paşcălău Monica-Sidonia BBTE
78 Péter Gyöngyi-Csilla EMTE
79 Portik Mónika BBTE
80 Puskás Zsófia EMTE
↑ vissza az oldal tetejére
R
81 Réti Annamária EMTE
82 Rosszel Bernadette-Orsolya PKE
↑ vissza az oldal tetejére
S
83 Sebesi Beáta BBTE
84 Simon Bernadett BBTE
85 Simon Vivien BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
Sz
86 Szabó Andreea Sabrina Nyugati TE
87 Szabó Hunor BBTE
88 Szabó Szende EMTE
89 Szabó Zoltán EMTE
90 Szántó Lóránd-Attila Gh. Dima Zeneakadémia
91 Szegedi Emőke UAD
92 Szegi Anikó PKE
93 Székely Annamária Ilona PKE
94 Székely István-Attila EMTE
95 Szilágyi Brigitta MOGYE
96 Szomorú Gergely PKE
↑ vissza az oldal tetejére
T
97 Tódor Boglárka Edina BBTE
98 Todorán Gyöngyvér BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
V
99 Vajda Imola Edina BBTE
100 Vajda Orsolya-Margit EMTE
↑ vissza az oldal tetejére
Egyetemi hallgatók, III. kategória (fejenként 300 lej)
Sorsz. Pályázó neve Tanintézmény
A
1 Antal Enikő MOGYE
2 Ardai Réka-Emese BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
B
3 Bálint Levente BBTE
4 Bara Szidónia PKE
5 Barna Szabolcs BBTE
6 Bede Ferenc PKE
7 Bedő Kinga Transilvania
8 Béla Dalma BBTE
9 Bíró Emese BBTE
10 Boda Enikő-Erzsébet BBTE
11 Boér Izabella MOGYE
12 Buslig Johanna Állatorvosi
↑ vissza az oldal tetejére
C
13 Covaci Enikő BBTE
14 Czeglédi Boglárka PKE
15 Czeiszperger Izabell BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
Cs
16 Csiszér Albert BBTE
17 Csiszér Attila Gh. Dima zeneakadémia
18 Csurka Betina-Márta BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
D
19 Daró Beáta-Bernadett BBTE
20 Deac Maria-Magdalena BBTE
21 Dobra Imola BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
E
22 Egri Enikő Orvosi
23 Erni Zsolt-Tiberiu BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
F
24 Farkas Levente Műszaki Egyetem
25 Fekete Mária-Magdolna BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
G
26 Gál Barna-Attila EMTE
27 Gál Gabriella BBTE
28 Gál Tünde BBTE
29 Galajda Evelyn-Judith Nagyváradi Egyetem
30 Gáspár Szidónia MOGYE
31 Geréb Sarolta BBTE
32 Gombos Tímea-Ildikó BBTE
33 Guias Petra-Antónia BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
H
34 Hegedűs Alíz BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
I
35 Imecs Gabriella BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
J
36 Jeddy Janka-Melinda PKE
37 Jeddy Lajos-Alpár PKE
38 Józon Beáta BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
K
39 Karnovits Csaba Transilvania
40 Kerekes Éva EMTE
41 Keresztély Viola BBTE
42 Kicsid Kinga Erzsébet BBTE
43 Kinczel Tímea BBTE
44 Kis Erika-Izabella EMTE
45 Kis Zoltán-Lehel EMTE
46 Kozma Eszter BBTE
47 Köteles Jusztina PKE
48 Kriza Gyöngyi BBTE
49 Kruzlics Tünde BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
L
50 Libik Erzsébet MOGYE
51 Lukács Andrea BBTE
52 Lukácsi Zsuzsa BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
M
53 Majlát Gyöngyi BBTE
54 Makkai Brigitte PKE
55 Márton Árpád Műszaki Egyetem
56 Máté Borbála EMTE
57 Mihály Csongor Petru Maior
58 Molnár Szidónia BBTE
59 Monda Sándor Pr. Teológia
60 Monda Tímea-Andrea Pr. Teológia
61 Murvai Lilla-Réka PKE
62 Muscă Robert-Edvin MOGYE
↑ vissza az oldal tetejére
N
63 Nagy Csaba EMTE
64 Nagy Edina-Enikő BBTE
65 Nagy Emőke-Emese BBTE
66 Nagy Zsuzsa PKE
↑ vissza az oldal tetejére
O
67 Oláh Enikő-Etelka BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
P
68 Péter Mónika BBTE
69 Polas Edina-Orsolya Nagyváradi Egyetem
↑ vissza az oldal tetejére
R
70 Rakos Emőke-Katalin BBTE
71 Rózsa Sarolta BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
S
72 Schmanz Arnold-József BBTE
73 Schönberg Ingrid BBTE
74 Silló Jenő EMTE
75 Sövér Bernát EMTE
↑ vissza az oldal tetejére
Sz
76 Szabó Debora Dimitrie Cantemir
77 Szakács Andrea BBTE
78 Szász Előd-Zoltán USAMVBT
79 Szász Gábor BBTE
80 Szász Imola-Emőke Politehnica
81 Szász Klára-Hajnalka PKE
82 Szávó Anita-Márta BBTE
83 Szeghedi Zita-Gyöngyi BBTE
84 Székely Barnabás BBTE
85 Szilveszter Adél Nyugati TE
↑ vissza az oldal tetejére
T
86 Takó Edit BBTE
87 Tamás-Péter József Nagyváradi Egyetem
88 Tarr Csaba Pr. Teológia
89 Tolvay Erika-Eva PKE
90 Tóth Anita PKE
91 Tóth Orsolya-Emese BBTE
92 Turóczi Apollonia EMTE
93 Turóczi Zoltán Állatorvosi
↑ vissza az oldal tetejére
V
94 Vadas Andrea BBTE
95 Vadas Vanda BBTE
96 Varga Renáta BBTE
97 Varga Tímea BBTE
98 Vass Zsuzsanna BBTE
99 Vincze-Jankó István BBTE
↑ vissza az oldal tetejére
Zs
100 Zsoldics Anitta PKE
↑ vissza az oldal tetejére