MÉDIA

Álláshirdetés – Programkoordinátor

Hírek - 20.09.2019

A kolozsvári székhelyű Iskola Alapítvány állást hirdet programkoordinátor munkakörök betöltésére:

A jövendőbeli munkatársak foglalkoztatása a 2019/2020-as iskolai tanévben megkezdődött, kisiskolásokat célzó délutáni foglalkozás – ún. after-school – program keretében zajlik majd. Az Iskola Alapítvány által indított program tevékenységeire 9 szórványmegye 20 településén kerül sor, ebben pedig összesen mintegy 1800 magyar elemi osztályos és 80 pedagógus vesz részt 2019 szeptemberétől.

Szakmai elvárások és követelmények:
A programkoordinátor feladata a programmal kapcsolatos szervezési, tartalmi és adminisztratív teendők  végrehajtása lesz. Munkavégzés elsődleges helye Kolozsvár, de a munkafolyamat során kiszállásokra és terepmunkára is sor kerül.

A pályázóknak a következő követelményeknek kell eleget tenniük:

  • felsőfokú végzettség (szakirányú végzettségtől függetlenül a pedagógiai modul megléte
    kötelező)
  • legkevesebb 3 év szakmai tapasztalat (hasonló munkakörben végzett tevékenység előnyt
    jelent)
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • B-kategóriás gépjárműveztetői engedély (előnyt jelent)

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő
  • hosszútávú együttműködés lehetősége
  • versenyképes jövedelem

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 30.
Jelentkezés kizárólag emailben: office@iskolaalapitvany.ro