MÉDIA

Álláshirdetés

Hírek - 07.06.2019

A kolozsvári székhelyű Iskola Alapítvány állást hirdet a következő munkakörök betöltésére:

  •  programkoordinátor – 2 állás
  •  pénzügyi felelős – 1 állás

Mindhárom jövendőbeli munkatárs foglalkoztatása a 2019/2020-as iskolai tanévben kezdődő, kisiskolásokat célzó délutáni foglalkozás – ún. after-school – program keretében zajlik majd. Az Iskola Alapítvány által indított program tevékenységeire 9 szórványmegye 20 településén kerül sor, ebben pedig összesen mintegy 1800 magyar elemi osztályos és 80 pedagógus vesz részt 2019 szeptemberétől.

Szakmai elvárások és követelmények a programkoordinátorok esetében:
A két programkoordinátor feladata a programmal kapcsolatos szervezési, tartalmi és adminisztratív teendők  végrehajtása lesz. Munkavégzés elsődleges helye Kolozsvár, de a munkafolyamat során kiszállásokra és terepmunkára is sor kerül.

A pályázóknak a következő követelményeknek kell eleget tenniük:

  • felsőfokú végzettség (szakirányú végzettségtől függetlenül a pedagógiai modul megléte
    kötelező)
  • legkevesebb 3 év szakmai tapasztalat (hasonló munkakörben végzett tevékenység előnyt
    jelent)
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • B-kategóriás gépjárműveztetői engedély (előnyt jelent)

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő
  • hosszútávú együttműködés lehetősége
  • versenyképes jövedelem

Szakmai elvárások a pénzügyi felelős esetében:

A pénzügyi felelős feladata a programmal kapcsolatos szerződések pénzügyi szempontú felügyelete, kifizetések nyomon követése, munkaügyi folyamatok koordinálása, elszámolások elkészítése.

  •  felsőfokú gazdasági végzettség
    jelent)
  • Revisal program ismerete
  • B-kategóriás gépjárművezetői engedély (előnyt jelent)

A fényképes Europass-formátumú szakmai önéletrajzot, valamint a szkennelt pdf. formátumú végzettséget igazoló okiratokat tartalmazó jelentkezéseket elektronikus formában az office@iskolaalapitvany.ro e-mail címre várjuk 2019 június 21-ig. Az elküldött e-mail tartalmazza a jelentkező nevét és telefonos elérhetőségét, a tárgyhoz pedig kérjük feltüntetni az Álláshirdetés megjegyzést.