Bogdán Zsolt Bartis Attila novellái alapján készített előadását Erdély több településén is megtekinthetik az érdeklődők.

Hírek - 10.10.2020

Erdély több településén tekintheti meg a nagyközönség Bogdán Zsolt egyszemélyes előadását, amelyet Bartis Attila novellái alapján készített az alkotó.

Bartis Attila karizmatikus író, novelláival hozzájárul, hogy a történelemből ne nyomtalanul essen ki a kommunizmus negyven éve, hogy a következő kérdések ne maradjanak válasz nélkül: Mi volt a kommunizmus? Mi volt a román kommunizmus? Mit jelentett a díszmagyar Romániában a kommunizmus alatt? Mi volt az, hogy Marosvásárhely?

A marosvásárhelyi Spektrum Színház produkcióját szerkeszti, rendezi és előadja Bogdán Zsolt.

Októberben az „Amikor…” című előadást az Iskola Alapítvány szervezésében Marosvásárhelyen, Szászrégenben, Székelyudvarhelyen, Kovásznán, Kézdivásárhelyen és Szamosújváron adja elő a színművész.

Az előadássorozat a Nemzeti Összetartozás évének rendezvényeként, a Nemzetpolitikai Államtitkárság és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásával valósul meg.

További információkért kövesse az Iskola Alapítvány Facebook-oldalát!