MÉDIA

Koncertsorozat a Nemzeti Összetartozás évének jegyében!

Hírek - 15.09.2020


Az Iskola Alapítvány 2020. szeptemberében a Kolozsvári Magyar Opera THE SYMPHONIC ROCK SHOW című előadását, illetve EDVIN MARTON kárpátaljai születésű Emmy-díjas hegedűművész THE ROCK SYMPHONY koncertjét viszi el Erdély több településére!

THE SYMPHONIC ROCK SHOW
Szeptember 5-én Kolozsváron
Szeptember 12-én Marosvásárhelyen

EDVIN MARTON – THE ROCK SYMPHONY
Szeptember 18-án Nagyváradon
Szeptember 19-én Szatmáron
Szeptember 20-án a bonchidai Bánffy-kastélyban

A székelyhon.ro beszámolója szerint fergeteges volt a marosvásárhelyi koncert.

“Szimfonikus rockslágerektől volt hangos szombat este Marosvásárhelyen a Maros part. A Kolozsvári Magyar Opera és meghívottjai fergeteges koncertet tartottak. Hatvan zenész és énekes lépett fel a Maros partra felszerelt színpadon. Szakmai tudásról és igényességről tanúskodott a hang, a világítás, a látványelemek és az egész produkció.”

Olvassa el a teljes cikket a Székelyhon.ro honlapján.